AM4 Motherboards

Схема 6 + 4 фази, модуль живлення на базі цифрових компонентів
AX370-Gaming K7 & AX370-Gaming 5 feature a 6+4 phase power delivery design equipped with 4th gen. IR® digital power controllers and 3rd gen. PowIRstage® ICs featuring Isense technology, which provides more precise current sensing accuracy. This helps evenly distribute the thermal loading between the PowerIRstage® ICs, preventing the overheating of each individual PowerIRstage®, resulting in longer lifespan and better reliability.
 
 
 
Turbo B-Clock
Мікросхема Turbo B-Clock:
Turbo B-Clock Tuning IC in the GIGABYTE X370 motherboards enable overclockers to have the ability to change their BCLK frequency to a desired value of their choice. With the new linear range adjustment option of the Tuning IC, ranges from 100MHz to 300MHz are now possible.

* * Розгінний потенціал засобами Turbo B-Clock варіюється в залежності від характеристик ЦП.

 
 
Занурення у віртуальну реальність
> VR вимагає від системи більшої ніж Full HD графіка продуктивності, для гарантованої зміни кадрів із частотою не менш 90 кадр / c.
> Тільки ігрові ПК здатні розкрити весь потенціал VR.
Материнські плати GIGABYTE надають сучасні технології для занурення у віртуальну реальність, неможливо відрізнити від дійсності. With technologies such as NVMe support via M.2 or U.2 and a one piece metal shielding to brace for heavier discrete graphics cards it's obvious that GIGABYTE has the tools you need to start your journey in VR. To set the mood GIGABYTE Motherboards include RGB Fusion to put you in the center of action.

Усі зображення або товарні знаки є власністю їх власників, захищені авторським правом і представлені виключно у довідкових цілях.
Приведені згадки не мають на увазі приналежності виробів GIGABYTE до числа продуктів, схвалених відповідними власниками товарних знаків. Знімки систем VR Gaming представлені виключно в ознайомлювальних цілях.

 
 
 
Запатентовано GIGABYTE Роз'єм із подвійною фіксацією
 
Подвійний захист DIMM-роз'ємів і металізований екран роз'ємів PCIe
Немає причин для занепокоєння з приводу того, що масивний графічний 3D-прискорювач здатний пошкодити материнську плату. В рамках фірмової концепції GIGABYTE Ultra Durable, роз'єми PCIe екрановані металевими накладками і надійно захищені від ушкоджень, в тому числі внаслідок установки повнорозмірної важкої графічної плати. Крім того, захист DIMM-роз'ємів для модулів ОЗП і роз'ємів PCIe металевим екраном надає всьому конструктиву додаткову міцність, що набуває особливого значення, якщо користувач забуває зняти блокування при заміні компонентів. Такий захист від необережних дій власника допоможе зберегти працездатність ПК.
Захист Ultra Durable ™ для роз'ємів PCIe
Посилений захист роз'ємів PCIe, підтримуються повнорозмірні графічні плати для потужних ігрових ПК / систем віртуальної реальності
 
Захист Ultra Durable ™ для модулів ОЗП
Ексклюзивний дизайн GIGABYTE: екран із нержавіючої сталі перешкоджає деформації друкованої плати і усуває причини можливих перешкод, викликаних електростатикою
 
Резистори стійкі до впливу сірки
Сполуки сірки в повітрі можуть впливати на планарні компоненти (зокрема, резистори), створюючи хімічні сполуки, здатні викликати коротке замикання. Якщо це станеться, материнська плата не зможе функціонувати. Встановлюючи резистори стійкі до впливу сірки, компанія GIGABYTE пропонує якісно новий рівень захисту Ultra Durable своїх виробів.

Дизайн із захисним шаром: особливий сплав захищає контакти і запобігає реакцію окислення сіркою.


Захисний шар відсутній: Якщо контактні площадки не мають захисного шару, кисень або інші активні елементи навколишнього середовища можуть проникати в шари нікелю, викликаючи реакцію окислення сіркою. Такий вплив може порушити контакт і негативно вплинути на електропровідність

 
Refreshed BIOS Easy, Smart and Friendly
Функціонал BIOS має першорядне значення для користувача на етапі пошуку і вибору оптимальних параметрів. Запропонований GIGABYTE новий графічний інтерфейс забезпечує зручний доступ до функціонала істотно переробленої BIOS і дає можливість користувачу набути унікального досвіду тонкої настройки нової системи.

* Фото виробу еталонного дизайну. Функціональність виробу залежить від конкретної моделі.

 
 
Центр додатків GIGABYTE APP Center
Центр додатків GIGABYTE App Center надає миттєвий доступ до фірмових додатків GIGABYTE, які допоможуть отримати максимальний ефект від експлуатації материнської плати. Інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс GIGABYTE App Center дозволяє виконувати запуск усіх додатків GIGABYTE, встановлених у системі, перевіряти та повідомляти в режимі онлайн про доступні для завантаження оновлення, завантажувати актуальні додатки, драйвера та BIOS.
 
 
EasyTune™
GIGABYTE EasyTune ™ - фірмова утиліта з простим і наочним для користувача інтерфейсом, за допомогою якої можна коригувати настройки системи без необхідності перезавантаження ПК (регулювання тактової частоти і напруги живлення ключових компонентів в середовищі Windows). Функція Smart Quick Boost дає можливість користувачеві вибрати необхідний рівень продуктивності ЦП одним натисканням кнопки миші.

Оверклокінг із метою збільшення частоти кадрів
Отримайте найвищий приріст продуктивності вашого ПК за допомогою фірмових функцій GIGABYTE

 
 
Оглядач SIV
Оглядач GIGABYTE System Information Viewer (SIV) - одна з ключових функцій, яка здійснює моніторинг та інформує користувача про поточний стан системи. Моніторингу, зокрема, підлягають системний годинник і процесор, швидкість обертання вентилятора під керуванням заданого профілю, системні сповіщення про перевищення температури або відповідний запис у системному журналі; всі ці та інші параметри відображаються у відповідному вікні інтерфейсу оглядача інформації про систему.
 
 
@BIOS
Проста в освоєнні фірмова утиліта GIGABYTE @BIOS працює під управлінням ОС Windows і дозволяє оновити мікрокод BIOS. За допомогою @BIOS можна автоматично завантажити з серверів GIGABYTE найбільш актуальну версію мікрокоду або оновити BIOS, звернувшись до файлу, збереженого на жорсткому диску комп'ютера. Крім того, утиліта здатна зберегти поточну версію BIOS у файл, відновити попередню версію мікрокоду з образу і зберегти образ, виконавши операцію резервного копіювання.
 
 
3D OSD
Утиліта 3D OSD автоматично ідентифікує та виводить на дисплеї інформацію про систему одночасно з активним іграми платформи, що дозволяє спостерігати і аналізувати дані, не перемикаючись між екранами утиліти (на робочому столі) і додатками.
 
 
Патентована технологія GIGABYTE DualBIOS ™ (UEFI)
На системних платах GIGABYTE 9 серії Ultra Durable ™ реалізована унікальна технологія GIGABYTE DualBIOS ™, покликана убезпечити одну із найважливіших складових системної плати - BIOS. У рамках технології DualBIOS ™ на материнських платах GIGABYTE встановлені дві мікросхеми BIOS - основна та резервна. Цей тандем надійно захищає мікрокод BIOS від вірусних атак, апаратних збоїв викликаних виходом із ладу компонентів ПК, некоректних дій користувача, допущених при оверклокінгу, а також від кидків напруги в мережі у процесі оновлення BIOS.
 
 
Long Lifespan Durable Black™ Solid Caps
У материнських платах GIGABYTE застосовуються найбільш якісні твердотільні конденсатори зі збільшеним ресурсом експлуатації, які забезпечують стабільну роботу системи в будь-якому режимі, включаючи екстремальні настройки OC. Для конденсаторів із надзвичайно низьким еквівалентним послідовним опором (параметр ESR) не має значення рівень завантаження ЦП - система буде стабільно працювати в будь-якому режимі. Ці ексклюзивні компоненти (корпус вугільно-чорного кольору) застосовуються виключно у виробах GIGABYTE.
 
 
Easy to Install "G Connector" Design
На етапі підключення фронтальної панелі в умовах обмеженого простору корпусу системного блоку маніпулювати мініатюрними роз'ємами кабелів досить важко. За допомогою колодки G Connector можна легко підключити всі необхідні кабелі відразу, значно спростивши процес самостійної збірки ПК і заощадивши час.
 

XSplit Gamecaster + Broadcaster: керівництво до дії
Поділіться з друзями незабутніми враженнями від проходження того чи іншого епізоду гри за допомогою XSplit Gamecaster + Broadcaster! Повністю оптимізована процедура інтеграції в соціальні мережі та інтерактивне спілкування в режимі реального часу - залишайтеся в епіцентрі подій, не втрачаючи ниток гри. Всього один дотик кнопкою миші, і всі ваші дії в грі перемістять відеопотік доTwitch. Керуйте грою як профі!

* Функціональність виробу залежить від конкретної моделі.

 
 
Утиліта TriDef® SmartCam | Сам собі режисер
Щоб організувати повноцінне мовлення відеопотоку, в комплект поставки кожної материнської плати GIGABYTE входить програмне забезпечення TriDef® SmartCam. З його допомогою ви можете легко видалити задній фон, без необхідності вдаватися до допомоги зеленого екрану (т. н. Хромакей). Засобами утиліти SmartCam в реальному часі можна застосовувати фільтри і повністю контролювати зображення на задньому фоні не тільки під час трансляції, але і в інших відеододатках, наприклад Skype.

* Термін дії ліцензії на TriDef® SmartCam - 1 місяць.

 

 

* Функціональність виробу залежить від конкретної моделі.