AM4 Motherboards

 
Smart Fan 5
Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути впевнені в тому, що їх ігровий ПК буде функціонувати в найбільш сприятливому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки Термодатчикам, розміщеним на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Крім того, Smart Fan 5 -це ще більша кількість гібридних роз'ємів для підключення вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM і Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.
 
 
Гібридні роз'єми подвійного призначення
• Роз'єми Hybrid Fan визначають тип управління пристроїв охолодження, PWM або по напрузі, і автоматично налаштовує їх.
• Підтримується до двох підсилювачів із вбудованим захистом від перевантаження по струму - обов'язкова умова для потужних вентиляторів категорії high-end.
 
 
Новий додаток Smart Fan 5
Датчики та вентилятори оперативної взаємодії
Для кожного вентилятора можна вказати швидкість обертання крильчатки відповідно до певної температури охолоджуваного компонента системи (за винятком вентилятора ЦП).
Функція кривої вентилятора
Індивідуальна настройка кривої вентилятора в залежності від конкретної температури, інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс утиліти.
Можливість вибору оптимального режиму від самого тихого, до повношвидкісного, відповідно до особливостей функціонування системи. Для кожного вентилятора або помпи може бути задано свій графік роботи, із зазначенням граничних значень для переходу на іншу швидкість обертання.
 
 
Вдосконалений інтерфейс BIOS
Вдосконалений інтерфейс BIOS відкриває доступ до розширених функцій, зокрема до Smart Fan 5. Засобами встановлених на платі датчиків і утиліти Smart Fan 5 можна вказати порогові значення температури для функції кривої вентилятора з метою мінімізації рівня шуму за рахунок зміни швидкості обертання системних вентиляторів у різних режимах, і все це без необхідності перезавантаження Windows.
 

* Функціональність виробу залежить від конкретної моделі.