Материнські плати AORUS

 
Ефект оточення світлом
Шість локацій, оснащених RGB світлодіодами високої яскравості, формують світлові зони для ЦП, ОЗП, системи охолодження, аудіопідсистеми, портів PCI-Express і чіпсета, а також зони Accent LED. Тепер і ваша плата буде сяяти, як ніколи раніше.
 
Взаємозамінні LED-шари та функція Accent LED
За допомогою акцентованих зон Accent LED із незалежними шарами, GIGABYTE вдихнула нове життя і привнесла ще більше кольору в системи. Ці шари на материнських платах GIGABYTE доповнюють функціонал RGB Fusion, додаючи більше відблисків, надаючи ігровій станції індивідуальності. Завдяки взаємозамінним верствам користувачі можуть вибрати бажану схему для обраної моделі освітлення, щоб система набула статусу персональної
 
Підтримка світлових RGBW лінійок
Роз'єм для підключення незалежних програмованих світлових RGBW-лінійок
Недостатньо яскравості? Ви можете підключити до спеціального роз'єму зовнішні 12-Вольт RGB або RGBW світлові лінійки та управляти всією схемою засобами фірмового додатку RGB Fusion. Світлові лінійки RGBW із попередньо встановленими світлодіодами білого світіння дозволяють організувати найбільш яскраве і насичене світлове оточення.

Стосовно до материнських плат GIGABYTE можна не турбуватися вибираючи ту чи іншу світлову лінійку, оскільки плати 200-серії підтримують в асортименті доступні на ринку RGBW лінійки завдяки програмному забезпеченню RGB Fusion, яке дозволяє визначити і перепризначити контакти для RGB-сигналу.
 
Функція RGB FUSION(Розширений режим)
Функціонал нового додатку RGB Fusion пропонує користувачам доступ до різних встановлених профілів LED освітлення з можливістю вибору кольору. Зокрема, передбачено режим синхронізації світіння світлодіодів у такт вашої улюбленої музики, а також режим зі зміною кольору світіння, як індикатора поточної температури процесора.

Справжні експерти в галузі організації освітлення оцінять розширений діапазон налаштувань, який дозволяє організувати світлове оточення за індивідуальним планом зі своїми ефектами та колірними переходами, задаючи певну тривалість і час переходу для світіння LED-лінійок.

По завершенні налаштувань, збережіть ваш індивідуальний профіль і поділіться ним з іншими ентузіастами.