Материнські плати AORUS

Гібридний водоблок EK G-Frost
AORUS у тісній співпраці з компанією EK Water Blocks розробили екстремальний гібридний водоблок, з G1 / 4-різьбовими фітингами, з метою поліпшити охолодження VRM-зони процесора для підвищення стабільності та продуктивності.
 
 
Гібридний водоблок Bitspower G-Chill
Об'єднавши зусилля, AORUS та Bitspower створили чудовий високопродуктивний гібридний водоблок, радіатор якого виконаний із чистої міді, а водний потік ефективно охолоджує VRM-зону. Різьбові G1 / 4-дюймові фітинги забезпечують сумісність із будь-якими пристроями, які планується підключити до системи.
 
Дихання свіжого повітря
Ніколи раніше повітряне охолодження не було настільки ефективним. Як бачите, навіть без активного охолодження, нове рішення справляється з тепловідводом краще, ніж все, що пропонувалося до цього. А все тому, що завдяки унікальному дизайну значно поліпшений функціонал традиційних радіаторів.
 
Keep your PC Hydrated
Розкрийте потенціал вашого ПК на всі 100%. Організувавши охолодження ключових компонентів, отримаєте доступ до нових сценаріїв застосування ЦП у тому числі в умовах стабільного оверклокінгу. Навіть у ті моменти, коли не потрібна висока швидкодія, комп'ютер буде вам вдячний.
 
 
Залишатися в строю
У більшості гравців комп'ютер працює беззупинно. Весь цей час компоненти знаходяться під впливом високих температур, часто виходять із ладу і стають непридатними для експлуатації. Рідинне охолодження допоможе продовжити термін служби вашого ПК.
 
 
Функція SmartFan 5
Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути впевнені в тому, що їх ігровий ПК буде функціонувати в найбільш сприятливому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки Термодатчикам, розміщеним на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Крім того, Smart Fan 5 -це ще більша кількість гібридних роз'ємів для підключення вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM і Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.
 
 
Гібридні роз'єми подвійного призначення
• Гібридний роз'єм здатний визначити використовує система охолодження режими управління PWM або Voltage і автоматично переключитися у відповідний стан.
• Підтримується до двох підсилювачів із вбудованим захистом від перевантаження по струму - обов'язкова умова для потужних вентиляторів категорії high-end.
 
 
Новий додаток Smart Fan 5
Датчики та вентилятори оперативної взаємодії
Для кожного вентилятора можна вказати швидкість обертання крильчатки відповідно до певної температури охолоджуваного компонента системи (за винятком вентилятора ЦП).
Функція кривої вентилятора
Індивідуальна настройка кривої вентилятора в залежності від конкретної температури, інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс утиліти.
Можливість вибору оптимального режиму від самого тихого, до повношвидкісного, відповідно до особливостей функціонування системи.
Для кожного вентилятора або помпи може бути задано свій графік роботи, із зазначенням граничних значень для переходу на іншу швидкість обертання.
 
 
Вдосконалений інтерфейс BIOS
Вдосконалений інтерфейс BIOS відкриває доступ до розширених функцій, зокрема до Smart Fan 5. Засобами встановлених на платі датчиків і утиліти Smart Fan 5 можна вказати порогові значення температури для функції кривої вентилятора з метою мінімізації рівня шуму за рахунок зміни швидкості обертання системних вентиляторів у різних режимах, і все це без необхідності перезавантаження Windows.