Материнські плати AORUS

 
Вбудована аудіопідсистема ідентична дискретній платі
Сертифікований чіп Creative Sound Blaster
ZxRi 120dB+ Audio
* Тільки на платах Z270X-Gaming 9 / Z270X-Gaming 8
 
4-ядерний аудіопроцесор Creative® Sound Core3D ™
+ Тандем у складі першого в світі 4-ядерного аудіопроцесора Creative Sound Core3D і фірмового пакета додатків Creative SBX Pro Studio ™ Audio Suite
+ Унікальні можливості аудіопроцесора дозволяють значно знизити навантаження на ЦП
+ Комплексне рішення від Creative (апаратна і програмна складова)
+ Виключна якість звучання та фірмові спецефекти.
 
Програмний пакет Creative SBX Pro Studio™
Набір фірмових технологій SBX Pro Studio ™ забезпечує при відтворенні аудіо- та відео файлів повне занурення в атмосферу звукової складової медіаконтенту. Реалістичний об'ємний звук, здатність чітко розчути навіть найменші відтінки і нюанси звукового супроводу в іграх - одна з очевидних переваг технологій SBX Pro Studio ™, яка дозволяє посилити загальне враження від перегляду фільмів, прослуховування музичних композицій і звукових спецефектів в іграх.
 
Sound Blaster X-Fi MB5 + ALC 1220 з підсилювачем для навушників
HD-аудіокодек
ALC 1220 (SNR120 дБ)
Високопродуктивна аудіопідсистема на базі багатоканального HD-кодека Realtek ALC1220 забезпечує належну якість корисного сигналу при декодуванні в форматі DSD128 і під час онлайн-спілкування, характеризується чудовим співвідношенням сигнал / шум 108 дБ, оснащена інтелектуальним підсилювачем для навушників і гарантує максимальний комфорт при прослуховуванні аудіоконтенту на ПК.
 
 
Інтелектуальний підсилювач для навушників
Автоматично визначає повний опір підключеного аудіопристрою, будь то бюджетні навушники або студійні монітори, забезпечуючи оптимальну динаміку корисного сигналу і усуваючи попутно можливі проблеми (зокрема, спотворення і недостатня об'ємність звучання).
 
Програмне забезпечення Creative X-Fi MB5
Фірмове ПО Sound Blaster X-Fi MB5 - це потужний інструмент для обробки і перетворення звуку преміум-класу, точне відтворення спецефектів і ідеальний звуковий супровід у сучасних іграх. Функціональні можливості технологій SBX Pro Studio ™ дозволяють найбільш повно розкрити потенціал аудіоконтенту.
 

High-End Nichicon Fine Gold та WIMA аудіоконденсатори
Програмне забезпечення Creative X-Fi MB5
Схемотехніка аудіопідсистеми материнських плат Z270X-Gaming 9 та Z270X-Gaming 8 представлена унікальним тандемом високоякісних аудіо конденсаторів категорії Fine Gold компаній WIMA ™ та Nichicon ™. Компоненти Nichicon ™ Fine Gold та WIMA ™ FKP2 широко застосовуються в Hi-Fi система класу Premium, забезпечуючи чисте без спотворень звучання на високих частотах і насичені баси. У цьому їм допомагає ексклюзивна технологія AORUS AMP-UP Audio - ідеальне рішення для вбудованої аудіопідсистеми, характеристики якої відповідають вимогам найвибагливіших користувачів.
 
Технологія AMP-UP ™ Audio, 3 замінних операційних підсилювача
Платам AORUS доступні на вибір три варіанти модернізації аудіопідсистеми засобами набору операційних підсилювачів OP-AMP. Таким чином, користувачі можуть бути абсолютно впевнені, що отримують найкраще рішення, що перекриває всі запити пересічних користувачів і аудіофілів. Функція OP-AMP доступна платам AORUS як для лівого, так і для правого каналу секції I / O на задній панелі, а також для аудіорознімів на фронтальній панелі корпусу ПК.
 
Технологія AMP-UP ™ Audio, замінні OP-AMP
Характеристики налаштувань
+ Можливість вибору тембрального забарвлення аудіосигналу виходячи з індивідуальних переваг..
+ Широкий вибір спеціалізованих мікросхем ОЗ.
 
Неперевершене звучання та значна економія коштів
+ Розширений динамічний діапазон та виняткова якість звучання без додаткових затрат.
+ Немає необхідності купувати дорогі колонки або високого класу аудіоапаратуру.
 
 
Порт USB DAC-UP 2 Ідеальний сигнал і якісне живлення для зовнішніх ЦАП
Функція USB DAC-UP 2 у складі плат AORUS - це логічний розвиток фірмової технології з ідентичною назвою.
Порти USB DAC-UP 2 шинного інтерфейсу USB призначені для підключення зовнішніх ЦАП, а також різних ігрових периферійних пристроїв, забезпечуючи їх якісне живлення на фоні мінімальної шумової складової. Перетворювачі можуть бути чутливі до коливань потужності джерела живлення (зокрема, від сукупної потужності, що розподіляється між USB-портами).
Саме з цієї причини живлення портів USB DAC-UP 2 на платах AORUS здійснюється ізольованим джерелом з метою мінімізації коливань, що впливають на якість вихідного сигналу.