Про компанію

Умови використання

Англійська версія Умов використання та Політики конфіденційності має переважну силу перед локалізованою версією.

Право власності
Цей сайт ( "Web-сайт") створений та належить компанії GIGA-BYTE Technology Co., Ltd. ( «GIGABYTE») з метою надання користувачам повної інформації та послуг.

Угода про Умови використання
Користуючись послугами Web-сайту, ви ( "користувач") погоджуєтеся з цими Умовами використання. Контент, розміщений на Web-сайті може проглядатися користувачами, яким не виповнилося 16 років, тільки в присутності офіційного опікуна. Якщо ви або ваші офіційні опікуни не згодні з будь-якими або всіма зазначеними умовами, будь-ласка, негайно утримайтесь від перегляду розміщеної інформації та використання послуг, запропонованих на Web-сайті GIGABYTE.

Авторське право та інтелектуальна власність
Вся інформація та представлені на цьому Web-сайті послуги (включаючи, письмовий текст, додатки, програмне забезпечення, музику, звуки, зображення, фотографії, анімацію, формат подачі матеріалу на Web-сайті, оформлення Web-сайту та будь-які інші типи інформації, але не обмежуючись тільки ними), належать компанії GIGABYTE та її правовласникам, і захищені відповідно до права на власність, авторським правом, товарними знаками, патентами або іншими законодавчими документами. Будь-якій особі або організації забороняється відтворювати, поширювати, в тому числі засобами мовлення, адаптувати, редагувати, висвітлювати публічно, передавати, здавати в оренду, продавати або незаконно використовувати будь-яку зазначену раніше інформацію, без згоди та отриманого письмового офіційного дозволу компанії GIGABYTE. У разі порушення користувачем права на інтелектуальну власність, користувач покладає на себе всі юридичні зобов'язання, а компанія GIGABYTE залишає за собою право ініціювати в подальшому судові позови на підставі факту виявлених порушень.

Умови ліцензування програмного забезпечення
На будь-який завантажений контент і / або інсталяцію програмного забезпечення, яке було завантажене з сайту GIGABYTE, поширюється угода і діють обмеження, обумовлені в ліцензійній угоді на це ПЗ. Не завантажуйте, не встановлюйте і не використовуйте програмне забезпечення, якщо ви не згодні з будь-якими заявами, обмеженнями або умовами ліцензійної угоди. Не тримайте на екрані програмне забезпечення на інших серверах чи інших медіаформатах. Будь-які зміни, інженерний аналіз, декомпіляція або дізасемблінг програмного забезпечення, а також видалення або зміна товарного знака (ів), логотипу (ів) або приміток, пов'язаних з програмним забезпеченням, суворо заборонені.

Умови використання ресурсів Web-сайту
Користувачі, які виявили бажання переглядати вміст або використовувати будь-які послуги та інформацію, надану Web-сайтом компанії GIGABYTE, повинні діяти в рамках прийнятих законів і нормативно-правових актів і не повинні робити наступні дії:
(1) Стимулювати до участі або брати участь в будь-яких незаконних діях або акціях, використовуючи сервіси та інформацію, надану Web-сайтом компанії GIGABYTE.
(2) Втручатися чи переривати роботу будь-яких сервісів Web-сайту компанії GIGABYTE або процедури підключення до сервера.
(3) Створювати посилання на сайт GIGABYTE з метою отримання прибутку або перепродажу інтернет-сервісів компанії GIGABYTE.
(4) Розміщувати, передавати або поширювати будь-які, що вводять в оману або завідомо неправдиві рекламні оголошення та іншу інформацію рекламного характеру, що стосується Web-сайту компанії GIGABYTE.
(5) Здійснювати передачу будь-якої інформації, яка може спричинити за собою обмеження законних прав третіх осіб.
(6) Передавати будь-яку незаконну інформацію, провокувати незаконну діяльність, підбурювати або допомагати здійснювати незаконну діяльність стороннім особам (організаціям).
(7) Передавати інформацію, яка є незаконною та вступає у протиріччя із чинним внутрішнім законодавством або нормами міжнародного права.
(8) Використовувати Web-сайт компанії GIGABYTE для передачі будь-якої інформації (включаючи, але не обмежуючись текстом, повідомленнями, зображеннями, файлами, посиланнями, програмним забезпеченням або будь-якими форматами інформації), яка підпадає під визначення злий умисел, непристойність, порушення законодавства, загроза , втручання, наклеп, вульгарність, непристойність, розпалювання ненависті або будь-яка інша форма некоректного спілкування.
Компанія GIGABYTE залишає за собою право видаляти будь-які словосполучення, матеріали або контент, розміщений на Web-сайті GIGABYTE, який, на думку компанії GIGABYTE, є непристойним або недоречним.
Ви повинні дотримуватися цих Умов використання, а також всі діючі закони та нормативно-правові акти. Компанія GIGABYTE залишає за собою право в будь-який час перевірити і кваліфікувати вашу діяльність під час або за підсумками свавілля.

Персональні дані
Компанія GIGABYTE використовує всі надані в процесі реєстрації або передані іншим способом персональні дані користувачів відповідно до Політики конфіденційності. Компанія GIGABYTE зобов'язується не розкривати будь-які імена, адреси, адреси електронної пошти та / або інші захищені персональні дані користувачів третім особам, або робити їх загальнодоступними без згоди кожного окремо взятого користувача, якщо не відбувається одна із наступних ситуацій, або відповідними Умовами використання або Політикою конфіденційності передбачені винятки.
(1) Необхідність надати послугу / укласти з вами договір.
(2) Відповідно до вимог законодавства.
(3) Відповідно до вимог будь-яких судових інстанцій або державних органів з метою забезпечення дотримання законів.
(4) Для захисту прав і майна, що належать компанії GIGABYTE.
(5) З метою забезпечення безпеки інших користувачів, процедури та учасників реєстрації та / або третіх осіб.
(6) Компанія GIGABYTE зобов'язується не продавати і не передавати персональні дані, надані користувачами Web-сайту або отримані в процесі реєстрації користувачів, третім особам (фізичним особам, компаніям чи іншим особам).

Облікові записи, паролі та безпека
Щоб отримати доступ до певних служб зазначеного Web-сайту, вам може бути запропоновано вибрати ім'я користувача та вказати пароль. В рамках створеного облікового запису Ви будете нести відповідальність за конфіденційність свого пароля і обране ім'я користувача.
Якщо компанія GIGABYTE виявить, що обліковий запис або пароль облікового запису для доступу до сервісів GIGABYTE були незаконно привласнені, уповноважені особи GIGABYTE можуть негайно призупинити або припинити дію пароля, облікового запису і сам доступ до зазначеного Web-сайта або видалити пов'язану з таким обліковим записом інформацію .


Призначений для користувача контент
Цією угодою ви надаєте компанії GIGABYTE та її афілійованим структурам на безоплатній основі всесвітнє, невиключне, яке не підлягає відкликанню, передане і субліцензійне право на просування і поширення частини або всієї інформації в будь-якій формі в будь-якому медіа-форматі, в тому числі без обмеження на модифікацію, відтворення, публічне сповіщення, публічну передачу, адаптацію, поширення, публікацію, розміщення у вільному доступі або інше використання інформації, завантаженої, переданої, введеної або представленної за запитом Web-сайту.
Вам необхідно переконатися в тому, що ви маєте право завантажувати, передавати, вводити або надавати інформацію на цьому Web-сайті та право надавати компанії GIGABYTE вищезгадані права.
Якщо інформація, завантажена, передана, введена або надана вами вказаною Web-сайту, буде визнана порушенням права на інтелектуальну власність третьої сторони, компанія GIGABYTE залишає за собою право видалити її або заблокувати вам доступ до Web-сайту. Якщо ви вважаєте, що такий контент або послуги не є порушенням, ви можете повідомити компанію GIGABYTE і надати докази підтвердження для їх подальшої оцінки уповноваженими особами компанії GIGABYTE.


Оновлення
Компанія GIGABYTE залишає за собою право в будь-який час змінювати будь-який контент у цих Умовах використання, і кожна така модифікація вступає в силу з моменту розміщення публікації на Web-сайті. Ці Умови використання можуть посилатися на інші методичні рекомендації, повідомлення, угоди або інші визначення, доступні на Web-сайті, надані компанії GIGABYTE, або будь-яку інформацію, розміщену на Web-сайті, і таке посилання є невід'ємною частиною цих Умов використання.

Посилання на інші ресурси
Деякий розміщений на Web-сайті контент може бути надано третьою стороною, і в цьому випадку Web-сайт також може надати вам доступ до сервісів або Web-сайтів третьої сторони. Якщо ви вирішили використовувати сервіси або Web-сайти, що надаються третьою стороною, ви повинні дотримуватися угоди і умови між вами і згаданою стороною. Компанія GIGABYTE не несе відповідальність ні за угоду між вами і згаданою третьою стороною, ні за будь-які надаються цією стороною послуги.

Відмова від відповідальності
Компанія GIGABYTE провела всебічну перевірку опублікованих на Web-ресурсах матеріалів, проте, вся представлена ​​на Web-сайті інформація повинна сприйматися "як є", і компанія GIGABYTE не гарантує дієвість, придатність, підзвітність і / або потенційно можливе порушення прав (а) щодо розміщеного на Web-сторінці змісту. Крім того, компанія GIGABYTE відмовляється від відповідальності за будь-які прямі, непрямі, випадкові, непрямі або особливі втрати або збитки, які можуть статися в силу наступних обставин::
(1) Унаслідок використання будь-якої інформації та послуг, що надаються сайтом компанії GIGABYTE;;
(2) Перебої з доступом або недоступністю будь-якої інформації або послуг, що надаються сайтом компанії GIGABYTE;;
(3) Через помилку або неточність інформації або технічні помилки, що виникли в результаті використання будь-якого обладнання або програми, яка застосовується вами або зазначеним Web-сайтом;;
(4) Несанкціоноване доопрацювання змісту Web-сайту, виконане третьою стороною..
Крім того, компанія GIGABYTE ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які втрати або збитки через відсутність або неточність Web-контенту, помилок орфографії, прорахунків або затримок, відстрочок при оновленні інформації та інших випадках подібного характеру.
Компанія GIGABYTE залишає за собою право в будь-який час без будь-якого попереднього повідомлення: (1) змінювати, призупиняти або припиняти роботу або доступ до Web-сайту або будь-якої частини Web-сайту з будь-якої причини; (2) модифікувати або змінювати Web-сайт або будь-яку частину Web-сайту, а також будь-які відповідні політики або умови; а також (3) в разі необхідності переривати роботу Web-сайту або будь-якої частини Web-сайту для виконання штатного або позаштатного обслуговування, виправлення помилок або виконання інших змін.

Обмеження відповідальності
За винятком випадків, коли це заборонено законом, компанія GIGABYTE ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, типові, випадкові або викликані штрафом збитки, включаючи упущену вигоду, навіть якщо компанія GIGABYTE рекомендувала звернути увагу на можливість виникнення такого збитку.
Якщо, не дивлячись на інші положення цих Умов використання, з'ясується, що компанія GIGABYTE відповідальна перед вами за будь-яку шкоду або збитки, що виникли або пов'язані з використанням вами Web-сайту або розміщеного на ньому контенту, відповідальність компанії GIGABYTE ні за яких обставин не може перевищити ( 1) загальної суми будь-яких підписок або аналогічних зборів по відношенню до будь-якої послуги чи надається Web-сайтом функції, оплаченої за шість місяців до дати подачі першої претензії, пред'явленої до GIGABYTE (вартість будь-яких придбаних апаратних або програмних продуктів GIGABYTE або будь-якої програми підтримки після продажного / гарантійного обслуговування в цю суму не входить) або (2) 100 доларів США. Деякі юрисдикції не допускають обмеження відповідальності, тому вищевказане обмеження до вас може бути не застосовуватися.

Відшкодування збитків
Ви погоджуєтеся відшкодувати збитки і захищати компанію GIGABYTE і її посадових осіб, директорів, акціонерів, осіб які представляють її інтереси, співробітників, агентів дочірніх і афілійованих структур від будь-яких вимог, витрат, а також шкоди і витрат (включаючи гонорари адвокатів), як результату дій, скоєних проти компанії GIGABYTE третьою стороною, з усіма наслідками, що випливають, причиною яких стало використання вами Web-сайту компанії GIGABYTE

Регулює законодавство:: процедура вирішення спорів
Будь-який конфлікт або суперечки, пов'язані з використанням будь-якого Web-сайту GIGABYTE, регулюються законами Республіки Китай. У разі, коли спір не може бути спочатку вирішений за допомогою альтернативних процедур вирішення спорів, окружний суд міста Тайпей (Республіка Китай) стає судом початкового слухання суперечок.