Новини

GIGABYTE анонсує материнські плати AORUS для ігрових ПК

Зроби свій комп'ютер по-справжньому персональним

05/01/2017


Тайбей, Тайвань, 4 січня 2017 року - компанія GIGABYTE TECHNOLOGY Co. Ltd., провідний виробник материнських плат, графічних 3D-прискорювачів та інших ключових компонентів для настільних ПК, з гордістю анонсує нове сімейство материнських плат AORUS для ринку ігрових ПК, призначених для спільної роботи з 7 і 6-поколінням процесорів Intel® Core ™. Завдяки унікальним функціям, материнські плати цього сімейства адресовані ентузіастам, дозволяють виконати і зберегти масу індивідуальних налаштувань, створювати по-справжньому персональні ПК, зокрема, з рідинною системою охолодження і варіативним підсвічуванням шасі засобами світлодіодних RGB-лінійок, а також управляти мікрокліматом всередині корпусу засобами інтелектуального програмно-апаратного комплексу. Все це представлено в новій платформі в повному обсязі. Як наслідок гравці отримали в своє розпорядження всі функції управління, а також можливість підкреслити власну індивідуальність.


Протягом декількох років, гравці були сфокусовані на ідеї індивідуальної настройки власних ПК. Материнські плати AORUS для ігрових ПК дозволяють втілити цю ідею в життя. Преміальний для ринку ігрової індустрії бренд AORUS об'єднує продукти адресовані користувачам для яких пріоритетними є персоналізація і індивідуальність їх системи. Однак, найголовніший висновок, який зроблять ентузіасти комп'ютерних ігор, підготовлені користувачі і просто новачки, котрі воліють подорожувати в Інтернеті, материнська плата AORUS - ідеальний продукт для вирішення їх завдань.

"Персоналізація і індивідуальні призначені для користувача настройки - це те, чого хочуть наші клієнти, такий висновок ми зробили для себе оцінюючи моддингові системи на базі материнських плат GIGABYTE," - говорить віце-президент компанії GIGABYTE пан Генрі Као (Henry Kao, бізнес -підрозділ Материнські плати). "Саме тому, залишаючись вірними ідеалам GIGABYTE і пропонуючи тепер AORUS, ми постійно прагнемо розробляти і випускати продукти, які відповідають насущним запитам споживачів."
 
Процесори 7-покоління Intel® Core ™ і материнські плати GIGABYTE - потужне рішення
Материнські плати AORUS для ігрових ПК повністю підтримують нові процесори Intel® Core ™ 7-покоління і сумісні з процесорами Intel® Core ™ попереднього 6-покоління. Нова платформа 7-покоління на базі материнських плат сімейства AORUS для ігрових ПК забезпечує підвищену продуктивність, дозволяє в повній мірі оцінити переваги і отримати неоціненний досвід в сучасних іграх, завдяки універсальному функціоналу та виключної швидкості введення / виведення даних.

G-Chill і G-Frost - прохолода і комфорт
До складу ексклюзивних материнських плат GIGABYTE Z270X-Gaming 9 і Z270X-Gaming 8 входять інтегровані компоненти для підключення рідинних систем охолодження. Завдяки функціям G-Chill і G-Frost компаній Bitspower and EK Waterblocks, відповідно, можна застосовувати водоблоки як з пасивною, так і з активною схемою охолодження. Ці AORUS Gaming Материнські плати готові для гравців, щоб розсовувати кордони в продуктивності, особливо при розгоні. Зазначені моделі плат AORUS адресовані шанувальникам комп'ютерних ігор, яким необхідна максимальна продуктивність системи, в тому числі в режимі Оверклокінг.
 
RGB Fusion - вибери власний стиль для підсвічування
Висловіть свої емоції за допомогою функції GIGABYTE RGB Fusion. Повністю перероблена схема освітлення дозволяє користувачам вибрати підсвічування системи виходячи з власних уподобань. Завдяки підтримці світлодіодних RGBW-лінійок у розпорядженні власників материнських плат AORUS мільйони квітів і маса комбінацій на вибір, що дозволяє надати системі по-справжньому унікальний вигляд і персональний статус. Роз'єми на платі для підключення світлодіодних лінійок коректно працюють і з RGBW-лінійками, таким чином, користувачі можуть варіювати освітлення кілька секцій і зон, надаючи системі ще більшої індивідуальності. Деякі моделі плат мають в комплекті взаємозамінні шари для зони Accent LED, які можна встановити керуючись власними уявленнями про стиль.

Smart Fan 5 - розумний контроль над охолодженням системи
Грамотний розподіл повітряних потоків - одна з ключових умов успішної роботи системи охолодження будь-якого ПК, функція Smart Fan 5 надає можливість встановити повний контроль над мікрокліматом системи. Тепер всі роз'єми, до яких підключаються вентилятори, можуть працювати по гібридній схемі, таким чином, користувачі, які самостійно збирають ПК можуть не турбуватися щодо функціоналу FAN-роз'ємів, оскільки всі вони здатні автоматично розпізнавати тип підключеного пристрою. Крім того, в рамках запланованої модернізації передбачена можливість підключення різних систем охолодження потужністю до 2 А, для безперебійного живлення потужних помп і вентиляторів.

В умовах обмеженого простору корпусу ПК функціонал програмно-апаратного комплексу GIGABYTE Smart Fan 5 передбачає можливість встановити на найвідповідальніших компонентах системи інтелектуальні вентилятори, замінивши ними ті, що були встановлені в процесі заводської збірки. Крім взаємозамінних термодатчиків системи охолодження, деякі материнські плати укомплектовані двома додатковими термісторами, з метою забезпечити належний температурний режим для ключових компонентів системи.


Дебют материнських плат AORUS відбувся на виставці CES 2017. Дізнайтеся більше про можливості новинок, стежте за новинами, розміщеними на нашому сайті, офіційних сторінках у соціальних мережах і медіаресурсів.

Найсвіжіша інформація про всі актуальні продукти розміщується в розділі Новини.

Детальна інформація про материнські плати AORUS 200-серії

Материнські плати GIGABYTE 200-серії

Дізнайся більше про продукти сімейства AORUS

Дізнайся более про GIGABYTE