Новини

GIGABYTE демонструє унікальні рішення на виставці CES 2017

Сфокусуватися на майбутньому! GIGABYTE анонсує нові інноваційні технології

04/01/2017


Тайбей, Тайвань, 4 січня 2017 року - компанія GIGABYTE TECHNOLOGY Co. Ltd., провідний виробник материнських плат, графічних 3D-прискорювачів та інших ключових компонентів для настільних ПК вступає в новий рік із масштабною прес-конференцією для партнерів, яка відбудеться в перший день виставки CES 2017, де GIGABYTE продемонструє нові рішення для різних сегментів ринку. У статусі світової прем'єри, компанія GIGABYTE представить нову продуктову лінійку, а також інноваційні технології, реалізовані в анонсованих сімействі продуктів. В рамках експозиції GIGABYTE на виставці CES 2017 відвідувачі зможуть побачити широкий спектр продуктів, зокрема вироби для ринку VR Gaming, системи з рідинним охолодженням категорії Extreme, рішення для промислових ПК і навіть комп'ютери, які відповідають повсякденним запитам пересічних споживачів. Крім того, відвідувачі стенду GIGABYTE зможуть ознайомитися з оригінальними технологіями галузевих партнерів Intel, Enermax, HyperX і Oculus, продукція яких буде представлена ​​в асортименті.


До початку відкриття CES 2017 року, 4 січня компанія GIGABYTE розгорнула власну експозицію в залі Palace Ballroom універсального розважального комплексу Caesars Palace. Palace Ballroom - це 20 тис. квадратних футів площі, на якій розмістилися всі новинки - материнські плати AORUS 200-серії для ігрових ПК, ноутбуки AORUS, графічних плати і кращі зразки моддинга, заявлені на конкурсі GIGABYTE Mod2Win. Призовий фонд конкурсу склав більш ніж 10 тис. дол. А свої роботи на ньому представили понад 5000 учасників з усього світу. Перше місце зі своїм проектом "Триптих" зайняв моддер Boloisbolo, якому вручено грошовий приз у розмірі 5000 дол. І безкоштовна поїздка на виставку CES 2017 року спонсорується компанією GIGABYTE.

В рамках експозиції, крім уже перерахованих продуктів, GIGABYTE організувала тематичні зони, ознайомившись із експонатами яких відвідувачі зможуть отримати вичерпну інформацію та набути безцінного досвіду взаємодії з актуальними новинками індустрії.

Представляємо материнські плати сімейства AORUS для ігрових ПК
На заході для преси GIGABYTE представить свої новітні материнські плати AORUS для ігрових ПК. Деякі з них, наприклад, Z270X-Gaming 9 і Z270X-Gaming 8 оснащені елементами для підключення водоблоків, сконструйованих всесвітньо відомими постачальниками рідинних систем охолодження - компанії EK Waterblocks і Bitspower, відповідно. Продукти сімейства AORUS орієнтовані на ринок персональних систем і замовлених конфігурацій. Унікальність їх характеристик ілюструється, зокрема, на прикладі додатка RGB Fusion для управління світлодіодними RGB лінійками і функцією Smart Control, що працює спільно з додатком Smart Fan 5. Материнські плати GIGABYTE сімейства AORUS спроектовані і виготовлені для шанувальників комп'ютерних ігор і ентузіастів, яким необхідні рішення, що відповідають їх насущним потребам

Віртуальна реальність, ігри і накопичений досвід
Спільно з партнерами-постачальниками готових систем, серед яких AVA Direct, Brainstorm, CUK, CyberPowerPC, CyberTronPC і Origin PC, організована VR-зона, де відвідувачі зможуть самостійно оцінити VR-технології, реалізовані в сучасних іграх, а також поглянути на віртуальну реальність через оптику окулярів Oculus Rift. Розробники VR-контенту з компаній Red Pill і Rock Band, будуть готові організувати для відвідувачів нашої експозиції екскурсії в віртуальний світ. Зі свого боку GIGABYTE успішно впроваджує передові технології, наприклад USB-DAC-UP 2 (регульована напруга для USB-портів), з метою гарантувати безвідмовну роботу всіх VR-компонентів в іграх і спеціалізованих додатках.

Вбудовані рішення для ринку IoT
Готові рішення компаній-партнерів Virtual PC, Hunter Engineering, Suitable Technologies, Next Computing, Newtek, InStore Screen і Video Ray, які успішно працюють на ринку промислових і вбудованих систем, переконливо доводять комп'ютерній спільноті, що сфера застосування материнських плат набагато ширше, ніж прийнято вважати. На прикладі виробів GIGABYTE форм-фактора Mini-ITX і міні-ПК BRIX наші партнери створюють рішення, які дозволяють людям в усьому світі робити неймовірні речі. Наприклад зв'язок і обслуговування віддалених користувачів стало ще більш інтерактивним, наприклад, тепер консультація для автолюбителів займе 10 секунд, протягом яких він зможе отримати кваліфіковану допомогу і буде готовий до поїздки. Оригінальні пропозиції наших партнерів, що пропонують якісну новий рівень обслуговування та сервісу, змушують по новому поглянути на потенційні можливості материнських плат GIGABYTE.

"Компанія GIGABYTE завжди буде в лідерах впровадження передових технологій. Цим ми хочемо показати всьому світу, що ми постійно в русі на шляху до мети і звертаємося до тих, хто готовий співпрацювати з нами", - висловився віце-президент GIGABYTE Генрі Као (Henry Kao, бізнес-підрозділ Материнські плати). "Ділячись досвідом із нашими партнерами ми зможемо стимулювати впровадження ще більшої кількості інновацій, розширюючи сферу застосування материнських плат GIGABYTE, щоб сформувати наше уявлення про технології майбутнього."


Детальна інформація про материнські плати AORUS 200-серії

Материнські плати GIGABYTE 200-серії

Дізнайся більше про продукти сімейства AORUS

Дізнайся более про GIGABYTE