Новини

GIGABYTE анонсує нові BRIX на базі процесорів Intel 7-покоління

... І продовжує впроваджувати нові стандарти для ультракомпактних ПК

07/10/2016


 

Тайбей, Тайвань, 7 жовтня 2016 року - компанія GIGABYTE TECHNOLOGY Co. Ltd., провідний виробник материнських плат, графічних 3D-прискорювачів та інших ключових компонентів для настільних ПК оновлює продуктову лінійку міні-ПК BRIX і анонсує моделі на базі процесорів Intel® Core ™ 7-покоління. Ці ультракомпактні ПК підтримують новітні мультимедійні стандарти і демонструють приріст продуктивності відеопідсистеми на 10% у порівнянні з моделями попереднього покоління.


Процесори Intel Core 7-го покоління
Анонсуються комплекти для самостійної збірки GIGABYTE BRIX на базі процесорів Intel® Core ™ 7-го покоління встановлюють нові стандарти продуктивності для даної категорії продуктів, забезпечуючи швидкодію, недоступну таким системам раніше. Процесори Intel® Core ™ 7-го покоління вигідно відрізняє енергоефективна мікроархітектура, реалізовані передові технології та оптимізація ядра на рівні кремнієвої підкладки, що забезпечує підвищену продуктивність у порівнянні із ЦП попереднього покоління. Завдяки застосуванню технології Turbo Boost 2.0, стало можливим контролювати в динаміці продуктивність і енергоспоживання ядер ЦП та вбудованої графіки. Швидкодія підвищується саме тоді, коли це необхідно, на фоні економії енергії за розкладом.


Нові стандарти та нові можливості для графіки і мультимедійних функцій
Нове графічне ядро ​​Intel® HD Graphics на 10% швидше відеопідсистеми міні-ПК BRIX попереднього покоління та пропонує користувачам ряд нових можливостей. Зокрема, оновлений обробник алгоритмів забезпечує високоефективне апаратне прискорення кодування 10-біт відеозображення, що позитивним чином позначається на продуктивності системи при відтворенні файлів у форматі 4K, а також її швидкодії в процесі створення медіаконтенту (у порівнянні з платформами на базі ЦП попереднього покоління).
На прикладі нових GIGABYTE BRIX користувачам гарантована повноцінна підтримка пристроями сучасних стандартів з'єднання, у тому числі засобами інтерфейсу HDMI 2.0 із реалізованої захистом контента HDCP 2.2. Таким чином власники міні-ПК можуть бути впевнені в тому, що їх пристрій здатний на практиці реалізувати весь закладений у них потенціал. Володіючи можливістю виведення зображення на декілька моніторів, BRIX з повною підставою можна розглядати як високопродуктивний ПК або мультимедійний центр розваг. Серед інших сценаріїв застосування GIGABYTE BRIX - спеціалізовані програми, що виконуються на промислових і комерційних ПК, які передбачають виведення відеосигналу одночасно на кілька дисплеїв.


Моделі BRIX::
BRIX GB-BKi3A-7100 GB-BKi5A-7200 GB-BKi7A-7500
BRIX s GB-BKi3HA-7100 GB-BKi5HA-7200 GB-BKi7HA-7500