Про компанію

Персонал

09/12/2012
Ми вважаємо, що причини по яких люди вибирають компанію GIGABYTE - це приголомшлива робоча атмосфера і широкі можливості для кар'єрного росту. Якщо у вас є талант, енергія і ентузіазм, ви можете стати членом нашої команди, ми завжди підтримаємо вас у розвитку вашого професіоналізму та прищеплюючи навички лідерства.




Ми шукаємо кандидатів, які володіють наступними якостями:

Здатність працювати в команді і взаєморозуміння: ми об'єднуємо різних людей, щоб мати можливість розширити поле зору і більш ефективно працювати на ринку, взаємодіючи та обмінюючись досвідом. Ми підтримуємо комунікацію, координацію і взаєморозуміння між усіма учасниками команди, щоб створювати позитивну робочу атмосферу.

Інновації і творчий потенціал: ми вітаємо людей, здатних ідентифікувати нові можливості і розвивати нові ідеї, які можуть допомогти Gigabyte залишатися лідером ринку. Багатий набір технічних і професійних навичок, помножених на здатність долучатися до нових реалій, є плюсом можливих кандидатів.

Розуміння якості: GIGABYTE наполягає, якість - це перевага. Ми дотримуємося цього принципу у виробництві наших продуктів і в мережі нашої великої післяпродажної технічної підтримки.