Украинский
  • Русский
  • Английский

Послання президента

   
Цього року GIGABYTE святкує свій 27-й день народження.
Заснована понад чверть століття тому, компанія з початковим капіталом в 700,000 NT $, 
сьогодні є визнаним інноваційним лідером на світовому ІТ-ринку з річним 
доходом понад 40 мільярдів NT $. У 2011 році компанія GIGABYTE була включена 
до списків Asia's Top 100 Tech Company, Taiwan's Top 100 Tech Companies і Taiwan's Top 100 Brands.
На даний момент бренд GIGABYTE оцінюється в 106 мільйонів US $, а сама компанія твердо займає лідируючі позиції на світовому ринку системних плат і графічних 3D - прискорювачів.
Компанія GIGABYTE невпинно піклується про людей.
Як і личить компанії з високою громадянською відповідальністю, GIGABYTE бере активну участь у житті суспільства, успішно реалізуючи соціальні та гуманітарні програми.
У 2012 році Освітній Фонд GIGABYTE був удостоєний премії Міністерства Освіти Тайваню "Соціальна освіта і благодійність 2011 ". Компанія GIGABYTE продовжує розвивати різні освітні програми в таких областях, як технології, інновації, дизайн, мистецтво і культура, соціальне забезпечення та ін.

У 2011 році компанія GIGABYTE запустила програму "Green Action Plan", спрямовану на усвідомлення співробітниками важливості охорони навколишнього середовища та вжиття заходів щодо скорочення шкідливих викидів. Програма передбачає лекції та заходи в рамках екологічного освітнього курсу. "Green Action Plan" покликаний допомогти співробітникам компанії дізнатися більше про "зелені" технології та екологічно чисті продукти. Керуючись принципами загальнолюдської свідомості і випускаючи екологічно чисту продукцію, ми твердо переконані в тому, що охорона навколишнього середовища є основою для сталого розвитку сучасного суспільства і майбутніх поколінь.


2011 рік став непростим роком для бізнесу через невизначену економічну ситуацію і європейську кризу заборгованості, а також порушення балансу в екологічній сфері, зокрема, негативними наслідками, викликаними глобальним потеплінням. Сьогодні ми повинні приділяти особливу увагу не тільки тенденціям у світовій політиці, а й ретельно відстежувати та аналізувати будь-які зміни глобального клімату. Стабільність і сталий розвиток - ось два принципи, яких дотримується компанія GIGABYTE у всіх областях своєї діяльності. Справжньою інформацією ми сповіщаємо всі зацікавлені сторони про те, що компанія GIGABYTE не має наміру залишатися осторонь і докладатиме максимум зусиль, коли мова йде про побудову сучасного цивілізованого суспільства!

Корпоративне управління
Захист навколишнього середовища
Турбота про співробітників компанії
Сформований ланцюжок поставок
Соціальна відповідальність
Звіт про сталий розвиток
Зміна клімату та поступальний розвиток
Програма реабілітації
Вторинна переробка
Екологічні ініціативи