Про компанію

Послання президента

31/08/2012
Цього року GIGABYTE святкує свій 27-й день народження.
Заснована понад чверть століття тому, компанія з початковим капіталом в 700,000 NT $, 
сьогодні є визнаним інноваційним лідером на світовому ІТ-ринку з річним 
доходом понад 40 мільярдів NT $. У 2011 році компанія GIGABYTE була включена 
до списків Asia's Top 100 Tech Company, Taiwan's Top 100 Tech Companies і Taiwan's Top 100 Brands.
На даний момент бренд GIGABYTE оцінюється в 106 мільйонів US $, а сама компанія твердо займає лідируючі позиції на світовому ринку системних плат і графічних 3D - прискорювачів.
Компанія GIGABYTE невпинно піклується про людей.
Як і личить компанії з високою громадянською відповідальністю, GIGABYTE бере активну участь у житті суспільства, успішно реалізуючи соціальні та гуманітарні програми.
У 2012 році Освітній Фонд GIGABYTE був удостоєний премії Міністерства Освіти Тайваню "Соціальна освіта і благодійність 2011 ". Компанія GIGABYTE продовжує розвивати різні освітні програми в таких областях, як технології, інновації, дизайн, мистецтво і культура, соціальне забезпечення та ін.

У 2011 році компанія GIGABYTE запустила програму "Green Action Plan", спрямовану на усвідомлення співробітниками важливості охорони навколишнього середовища та вжиття заходів щодо скорочення шкідливих викидів. Програма передбачає лекції та заходи в рамках екологічного освітнього курсу. "Green Action Plan" покликаний допомогти співробітникам компанії дізнатися більше про "зелені" технології та екологічно чисті продукти. Керуючись принципами загальнолюдської свідомості і випускаючи екологічно чисту продукцію, ми твердо переконані в тому, що охорона навколишнього середовища є основою для сталого розвитку сучасного суспільства і майбутніх поколінь.


2011 рік став непростим роком для бізнесу через невизначену економічну ситуацію і європейську кризу заборгованості, а також порушення балансу в екологічній сфері, зокрема, негативними наслідками, викликаними глобальним потеплінням. Сьогодні ми повинні приділяти особливу увагу не тільки тенденціям у світовій політиці, а й ретельно відстежувати та аналізувати будь-які зміни глобального клімату. Стабільність і сталий розвиток - ось два принципи, яких дотримується компанія GIGABYTE у всіх областях своєї діяльності. Справжньою інформацією ми сповіщаємо всі зацікавлені сторони про те, що компанія GIGABYTE не має наміру залишатися осторонь і докладатиме максимум зусиль, коли мова йде про побудову сучасного цивілізованого суспільства!