Про компанію

Коротка інформація про компанію

10/05/2012
 • GIGABYTE: Лідер інноваційних технологій
  Компанія GIGABYTE була заснована у 1986 році і, з тих пір, займає лідируючі позиції на ринку інноваційних ІТ-технологій. Запорукою успіху компанії є використання новітніх технологій і дотримання суворих стандартів якості. Своєчасно реагуючи на запити ринку, компанія GIGABYTE в даний час пропонує в асортименті материнські та графічні плати, периферійні пристрої для ПК, настільні комп'ютери (включаючи вироби All-In-One), ноутбуки, планшетні комп'ютери, мережеве обладнання, сервери та мобільні телефони. Широкий спектр продукції GIGABYTE повністю відповідає бажанням і потребам кожного користувача і кожної компанії.


 • Наші цінності
  Основним джерелом натхнення для нас є бажання створювати інноваційні рішення, тим самим вдосконалюючи якість життя користувачів. Унікальні патенти, передовий дизайн, чудова продуктивність, найвища якість виробів і дружні інтерфейси дозволяють нам вже багато років утримувати ключові позиції в галузі. Бездоганну репутацію компанії GIGABYTE підтверджують численні схвальні відгуки про технології та продукцію, актуальність і надійність яких не викликає сумнівів, зокрема технології Ultra Durable ™ 5 і WINDFORCE ™ 5X SOC, сімейство материнських плат G1 Killer з AMP-UP Audio технологією для ігрових ПК, плати серії Dual Port Thunderbolt ™, 24-фазний VRM-модуль живлення та інші. Крім того, компанія GIGABYTE пропонує дуже гідні та оригінальні готові рішення, зокрема 15,6-дюйм ультратонкий ігровий ноутбук P35K і 11,6-дюйм планшет Padbook ™ S1185. Модель P35K вигідно відрізняє неймовірно мала товщина корпусу (всього 21 мм) та універсальний відсік для установки на вибір DVD-ROM накопичувача або ще одного жорсткого диска. Фірмова відмінність планшета S1185 - знімна клавіатура на магнітних засувках, яка в одну мить здатна перетворити класичний планшет у повнофункціональний гібридний ультрабук.
 • Високий рівень обслуговування клієнтів
  GIGABYTE має більш ніж 100 сервісних центрів по всьому світу, що дозволяє забезпечити чудове обслуговування наших клієнтів. Технічна підтримка онлайн і повне післяпродажне гарантійне обслуговування продуктів GIGABYTE допомагає нашим клієнтам знайти краще рішення у разі виникнення будь-яких проблем і питань.
 • Популярність бренду GIGABYTE
  Компанія GIGABYTE входить до 20 найвідоміших Тайваньських компаній і оцінюється як бренд більш ніж у 133 млн. доларів. GIGABYTE є лідируючим виробником материнських і графічних плат, удостоєних більш 10 тис. нагород незалежних видань і авторитетних організацій зі світовим ім'ям. Серед них найпрестижніша нагорода "Taiwan Excellence Award 2011" - знак високої якості продукції. Завдяки впровадженню передових технологій, гарантованій якості і високому рівню обслуговування, продукція компанія GIGABYTE повністю задовольняє запити найвимогливіших клієнтів і користується все зростаючим попитом у всьому світі.